طرح کارآفرینی تولید کودهای شیمیایی

طرح کارآفرینی تولید کودهای شیمیایی طرح کارآفرینی تولید کودهای شیمیایی

دسته : طرح های توجیهی و کارآفرینی

فرمت فایل : word

حجم فایل : 369 KB

تعداد صفحات : 31

بازدیدها : 342

برچسبها : کود شیمیایی طرح کارآفرینی

مبلغ : 3000 تومان

خرید این فایل

دانلود طرح کارآفرینی شرکت فرقان شیمی استان فارس، تولید کودهای شیمیایی

پیشگفتار

کارآفرین فردی است که ابزار تولید را به منظور ادغام آنها برای تولید محصولات قابل عرضه به بازار، ارائه می کند.

کارآفرین عاملی است که تمامی ابزار تولید را ترکیب می کند و مسئولیت ارزش تولیدات، بازیافت کل سرمایه ای را که بکار می گیرد، ارزش دستمزدها، بهره و اجاره ای که می پردازد و همچنین سود حاصل را برعهده می گیرد.

کارآفرینی پلی است بین جامعه به عنوان یک کل، به ویژه جنبه های غیراقتصادی جامعه و موسسات انتفاعی تاسیس شده برای تمتع از مزیت های اقتصادی و ارضاء آرزوهای اقتصادی.

کارآفرین فردی است که تخصص وی تصمیم گیری عقلائی و منطقی در خصوص ایجاد هماهنگی در منابع کمیاب می باشد. کارآفرینی به عنوان یک تسریع کننده ، جرقه رشد و توسعه اقتصادی را فراهم می آورد.

سابقه کارآفرینی در ایران

علی رغم اینکه در کشورهای پیشرفته دنیا از اواخر دهه 1970 به بعد به موضوع کارآفرینی توجه جدی شده و حتی در بسیاری از کشورهای درحال توسعه هم از اواخر دهه 1980 این موضوع را مورد توجه قرار داده اند، در کشور ما تا شروع اجرای برنامه سوم توسعه، توجه چندانی به کارآفرینی نشده بود. حتی در محافل علمی و دانشگاهی نیز به جز موارد بسیار نادر، فعا لیتی در این زمینه صورت نگرفته بود. مشکل بیکاری و پیش بینی حادتر شدن آن در دهه 1380 موجب شد که در زمان تدوین برنامه سوم توسعه، موضوع توسعه کارآفرینی مورد توجه قرار گیرد. در برنامه اخیر، توسعه کارآفرینی در سطح وزارتخانه های علوم، تحقیقات و فناوری، بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، جهاد کشاورزی، صنایع و معادن و فلزات و همچنین مؤسسه جهاد دانشگاهی به دلیل ارتباط با فعالیت های آنها، مطرح شده است. متأسفانه واژه کارآفرینی که ترجمه ای از کلمه Enterpreneurship است، موجب گردیده است که معنی ایجاد کار و یا اشتغال زایی از این واژه برداشت می شود. در حالیکه کارآفرینی دارای مفهومی وسیعتر و با ارزشتر از اشتغال زایی است....

معرفی شرکت فرقان شیمی

شرکت فرقان شیمی در استان فارس منطقه شیراز شهرک صنعتی دودج قرار گرفته است که در سال 2/10/1379 شروع به کار کرده تعداد کارکنان شرکت 17 نفر می باشد و محصولات این شرکت تشکیل شده است از تولید کودهای شیمیایی کامل.

معرفی محصول تولید کودهای شیمیایی

نوع محصول : کم دوام

شرایط و تعداد نوبت کاری :

این شرکت در تمام روزهای سال به جز ایام تعطیلی رسمی مشغول به فعالیت می باشد. به علت حساسیت کار و برای جلوگیری از ضرر و زیان فعالیت به صورت شبانه روز می باشد و در این مقدار حداکثر بهره بری از کار می شود.

خرید و دانلود آنی فایل

به اشتراک بگذارید

Alternate Text

آیا سوال یا مشکلی دارید؟

از طریق این فرم با ما در تماس باشید