تحقیقات تجربی برای عوامل کلیدی کسب و کار در کارایی بازی های دیجیتال

تحقیقات تجربی برای عوامل کلیدی کسب و کار در کارایی بازی های دیجیتال تحقیقات تجربی برای عوامل کلیدی کسب و کار در کارایی بازی های دیجیتال

دسته : -پژوهش

فرمت فایل : word

حجم فایل : 1308 KB

تعداد صفحات : 31

بازدیدها : 221

برچسبها : دانلود تحقیق پیشینه تحقیق

مبلغ : 9900 تومان

خرید این فایل

تحقیقات تجربی برای عوامل کلیدی کسب و کار در کارایی بازی های دیجیتال

تحقیقات تجربی برای عوامل کلیدی کسب و کار در کارایی بازی های دیجیتال

چکیده:

توسعهء بازی یک مفهوم بین رشته ای است که شامل تخصص های مهندسی کسب و کار و مدیریت و رشته های هنری می شود این پژوهش جهت تسهیل درک بهتری از کسب و کار برای بازی های دیجیتال است هدف اصلی از این تحقیق بررسی تجربی اثر عوامل کسب و کار برروی عملکرد بازی های دیجیتال در بازار بوده وبه دنبال پاسخی برای پرسش پرسیده شده در این مطالعه است. سازمان ها با توسعهء بازیها با فشار بالا و رقابت در صنعت بازی های دیجیتال روبرو هستند پس کسب و کاردرآن به یک بعد مهم تبدیل شده است بویژه برای توسعهء بازیها.سهم اصلی این مقاله بررسی تجربی تاًثیر کلیدی عوامل کسب و کار در عوامل کسب و کار از بازیها است. این اولین مطالعه در حوزهء توسعه ی بازی است که نشان می دهد،روابط متقابل بین عوامل کلیدی کسب و کار و عملکرد بازی در بازار چگونه است .نتایج حاصل از این مطالعه نشان می دهد که سازمان های توسعه دهندهء بازی باید رسیدگی به عوامل کلیدی کسب و کار را با حفظ توان رقابتی و رسیدن به حجم بالا در صنعت بازی های دیجیتال را نشان می دهد علاوه بر این ،نتایج این مطالعه از این ادعا ی نظری که از عوامل کلیدی نقش مهمی را در عملکرد کسب و کار بازی را دارد ،حمایت می کند.

کلمات کلیدی :

بازیهای نرم افزاری عملکرد تجاری بازیهای ویدئویی-بازی آنلاین- بررسی تجربی – عوامل تجاری بازیها.

1-مقدمه:

در طول سه دهه ی گذشته ،بازیهای دیجیتال به عنوان بخش  مهمی از رسانه ها و سرگرمی ها در جهان را به خود اختصاص داده است. بخشی ازبازی های دیجیتال خلاق و پویا و فرا گیر و هیجان انگیزاست. انقلاب رسانه های اجتماعی و گسترش روز افزون اینترنت و رشد فوق العاده برای پخش بازیهای دیجیتال به طور خاصی بودهو در حال ایجاد یک تجارت بزرگ به ارزش میلیارد ها دلار است. پخش بازیهای دیجیتال ،بویژه بازیهای ویدئویی،انتظار می رود تا 112 میلیارد دلار فروش را در سال 2015 بدست بیاورد که طی تحقیقات گارت نر این مطالب ارائه شده است و رشد کلی از پخش بازیهای دیجیتال گزارش شده انتظار رسیدن به مبلغ 824 میلیارد دلار را در سال 2015 نشان می دهد. بازیهای دیجیتال به دنبال راههای جدید برای بهبود تجربیات کاربران موجود و تعامل طیف گسترده ای از مصرف کنندگان و به روز رسانی مدل های کسب و کار بود و شامل حضور فن اوری در توسعهء فرآیند می باشد. پخش بازیهای دیجیتال به عنوان یک عامل مهم در شناسایی رشد اقتصادی بسیاری از کشورها  در سراسر جهان بوده و این کشور ها برنامه هایی برای اقدام تهاجمی رشد را پذیرفته اند. در صنعت بازیهای دیجیتال دکر جهت مجزا را شناسایی کرده است که شامل کامپیوتر استاندارد شخصی، کنسول، درگاه و بازیهای آنلاین چند نفره می باشد.سازمان در هر بخش  یک فرهنگ متفاوت را برای تولید و ورود به بازار بوجود آورده است . 

خرید و دانلود آنی فایل

به اشتراک بگذارید

Alternate Text

آیا سوال یا مشکلی دارید؟

از طریق این فرم با ما در تماس باشید