پروژه محاسبه قابلیت اطمینان سیستم های توزیع پیچیده حلقه و سه باس

پروژه محاسبه قابلیت اطمینان سیستم های توزیع پیچیده حلقه و سه باس پروژه محاسبه قابلیت اطمینان سیستم های توزیع پیچیده حلقه و سه باس

دسته : -فنی و مهندسی

فرمت فایل : word

حجم فایل : 3260 KB

تعداد صفحات : 22

بازدیدها : 264

برچسبها : قابلیت اطمینان سیستم توزیع سه باس

مبلغ : 10000 تومان

خرید این فایل

دانلود مقاله درس قابلیت اطمینان و سیستم توزیع - ارزیابی قابلیت اطمینان سیستم توزیع رینگ و سیستم توزیع سه باس و راه حل عمومی برای وضعیت n فیدر

پروژه دانلودی حاضر مقاله ای ترجمه شده با عنوان ارزیابی قابلیت اطمینان سیستم توزیع رینگ و سیستم توزیع سه باسه و راه حل عمومی برای وضعیت n - فیدر می باشد. این فایل دارای متن pdf اصلی، متن پاورپونت فارسی و فایل ورد ترجمه شده می باشد. همچنین فایلهای پروژه نیز در مجموعه ی دانلود شده موجود است. در ادامه بخشهایی از متن مقاله آورده شده است.

Reliability evaluation of ring and triple-bus distribution systems General solution for n-feeder configurations

در این مقاله، یک راه حل ساده برای محاسبه قابلیت اطمینان برخی از سیستم های توزیع پیچیده مانند سیستم های حلقه و سه باس ارائه شده است. هدف اصلی ساده سازی ورودی قابلیت اطمینان، پارامترهای الکتریکی و اطلاعات بار می باشد. در اینساده سازی فرض می شود که زمان تعمیر در اینجا یک متغیر تصادفی بوده، و زمان تعمیر معمولا آنقدر کوچک است که می تواند در هر نقطه بار صرف نظر شود. بنابراین برای تجزیه و تحلیل قابلیت اطمینان با حذف زمان تعمیر و در دسترس بودن (قابلیت اطمینان) اصلاح شده و درعدم دسترس پذیری (ساعت / سال) را می توان در هر نقطه فیدر بار با استفاده از روش های ساده احتمال و نظریه مجموعه ها به دست آورد. در این مقاله و یک فرمول کلی برای محاسبه سیستم حلقه باس توسعه یافته و کاربردی به برخی از طرح های توزیع عملی پرداخته شده است.

در یک سیستم حلقه باس و n فیدر می توان دریافت که قابلیت اطمینان هر فیدر با افزایش تعداد فیدرهای خروجی کاهش می یابد، بنابراین توصیه می شود که تعداد کل فیدر خروجی در این طرح باید با دقت تعیین شود.

در یک شبکه بهم پیوسته (طرح سه باسه)، این امکان را فراهم می کند کهبرای تامین مصرف کنندگان سه مسیر در نظر گرفته شود. با استفاده از این طرح، قابلیت اطمینان فیدر خروجی تا حد زیادی در مقایسه با سیستم حلقه باس بهبود یافته است.

در این مقاله رابطه ریاضی برای محاسبات قابلیت اطمینان n فیدر رینگ و سیستم توزیع قدرت سه باسه ارائه شده است. رابطه توسعه یافته برای سیستم رینگ نیز به برخی از طرح های توزیع عملی مانند سیستم دو باسبار دو بریکرو دو باسبار یک بریکرو طرح نیمه رابطه عمومی n فیدر رینگ را نشان داد.

در یک سیستم عملی رینگ، می تواندریافت که قابلیت اطمینان هر فیدر با افزایش تعداد فیدرهای خروجی کاهش می یابد، و همچنین قابل اطمینان ترین فیدر ها در نزدیکی تغذیه (باس بار) می باشند.

با این حال، برای بدترینوضعیت برنامه هنگامی که قابلیت اطمینان هریک از عناصر کم (0.9000 و کمتر) باشد توصیه می شود که بیش از شش فیدر به مانند یک سیستم به یکدیگر متصل نباشند. این نیز نشان داده شده است که، برای بیش از شش فیدر بهتر است که سیستم مش یا سه باسه برای بهبود قابلیت اطمینان سیستم استفاده شود. بهبود قابلیت اطمینان آرایش سه باسه از فیدر خروجی را می توان با مقایسه آرایش رینگ مشاهده نمود.

فهرست مطالب

چکیده

مقدمه

طرح سیستم تک باسه

راه حل عمومی از طرح های n - فیدر رینگ

کاربرد های عملی از فرمول جامع رینگ

طرح های توزیع سه باسه (سیستم مش)

نتیجه

همراه با جداول، نمودارها و محاسبات

خرید و دانلود آنی فایل

به اشتراک بگذارید

Alternate Text

آیا سوال یا مشکلی دارید؟

از طریق این فرم با ما در تماس باشید