پاورپوینت تعارض و تناقض در سازمان

پاورپوینت تعارض و تناقض در سازمان پاورپوینت تعارض و تناقض در سازمان

دسته : مدیریت

فرمت فایل : powerpoint

حجم فایل : 607 KB

تعداد صفحات : 28

بازدیدها : 343

برچسبها : دانلود پاورپوینت پروژه تعارض سازمانی

مبلغ : 12000 تومان

خرید این فایل

دانلود پاورپوینت دروس مدیریت رفتار سازمانی، مبانی سازمان و مدیریت و اصول مدیریت - پروژه تعارض و تناقض در سازمان

پاورپوینت دانلودی حاضر پروژه ای با موضوع تعارض و تناقض در سازمان ویژه ارائه کلاسی درسهای مدیریت رفتار سازمانی، مبانی سازمان و مدیریت و اصول مدیریت در مقطع کارشناسی و درسهای مدیریت رفتار سازمانی پیشرفته و تئوری های مدیریت پیشرفته در مقطع کارشناسی ارشد رشته های مجموعه مدیریت می باشد، این پاورپوینت در 28 اسلاید همراه با تصاویر و توضیحات کامل تهیه شده و بسیار کامل و قابل ویرایش بوده و در تهیه آن کلیه علائم و اصول نگارشی و چیدمان جمله بندی رعایت شده و قالب آن را به راحتی می توان به دلخواه تغییر داد.

مقدمه

نگاه سیاسی به سازمان، آنها را به عنوان عرصه هایی به تصویر می کشد که در آنها، منافع مختلف، درون فرآیندهای سیاسی پیوسته در حال تغییر و تحول با هم گره خورده و یک کاسه می شوند.
بدین ترتیب، تعارض منبعث از ارزش های مختلف، موضوعات بحث انگیز و دغدغه های مختلف گروه ها یکی از تبیین های تئوریک برای رفتار سیاسی در سازمان هاست. تعارض سازمان می تواند منجر به حل مسئله، اقناع یک طرف یا طرفین و چانه زنی و همین طور سیاست ( شگردهای سیاسی ) شود.

تعارض و تناقض در سازمان

نظریه پردازان مدیریت کلاسیک بر این دیدگاه بودند که همکاری در سازمان ضروری است. بنابراین، تعارض که می تواند همکاری را مخدوش سازد پدیده ی بدی است. این رویکرد جستجو برای حذف تعارض، اهداف چندگانه، ارزش های خرده فرهنگی و رفتار غیر عقلایی ( نظیر احساس و شهود ) را نادیده می گیرد.
تئوری های مبتنی بر تعارض، نوعا ریشه ی تاریخی آنها به نحله ی جامعه شناسانه تئوری کلاسیک ( خصوصا به مارکس ) بر می گردد و عمدتا در حوزه ی روابط صنعتی شکل گرفته اند.
تعارض سازمانی غالبا به عنوان نوعی تنازع آشکار بین دو یا چند گروه در یک سازمان یا بین دو یا چند سازمان تعریف شده است. ...

فهرست مطالب:

مقدمه

تعارض و تناقض در سازمان

تعارض به عنوان پدیده ای غیر سازنده

تعارض به عنوان پدیده ای سازنده

مدل اقتضایی تعارض

راه های کاهش تعارض در سازمان

راههای تحریک تعارض

انواع تعارض

تعارض در سازمان

سازوکارهای دفاعی انسان در برابر تعارض

منابع تعارض در سازمان

نظریه های مارکسیستی تعارض سازمانی

خرید و دانلود آنی فایل

به اشتراک بگذارید

Alternate Text

آیا سوال یا مشکلی دارید؟

از طریق این فرم با ما در تماس باشید